o nas

Nasza SZKOŁA JAZDY ELMOL powstała w odpowiedzi na wciąż rosnące potrzeby i oczekiwania klientów. Zapewniamy w pełni profesjonalną kadrę dysponującą wieloletnim doświadczeniem. Uczymy w sposób nowoczesny i skuteczny, tak aby każdy z naszych kursantów został dobrym kierowcą!

Zapewniamy samochody na jakich obecnie odbywają się egzaminy państwowe (Hyundai I20 i Skoda Fabia ) oraz motocykle (Suzuki i Yamaha) takie same jak na egzaminie, aktualne materiały dydaktyczne, profesjonalną kadrę instruktorów, przyjazną, wręcz rodzinną atmosferę.

Jeżeli chcesz jeździć takim samochodem czy motocyklem na jakim będziesz zdawał egzamin i zależy Ci abyś poznał i miał dostęp do obecnie obowiązujących przepisów – to dobrze trafiłeś!

Mieścimy się w WARSZAWIE, na Mokotowie, tuż przy stacji metra Służew, na ulicy Wałbrzyskiej 11 lok.182B w CH Land.

Bezpośrednia bliskość stacji metra umożliwia bardzo szybki dojazd do nas praktycznie z każdej dzielnicy Warszawy.

URSYNÓW, ŚRÓDMIEŚCIE, ŻOLIBORZ, WOLA, a nawet PRAGA  czy WILANÓW to dzielnice, z których trafiają do nas ludzie szukający DOBREJ, PROFESJONALNEJ, RZETELNEJ i przede wszystkim  SKUTECZNEJ szkoły jazdy , która nauczy ich bezpiecznego poruszania się po polskich, i nie tylko, drogach a przy okazji PROFESJONALNIE przygotuje do zdania egzaminu państwowego.

 

Zapraszamy.

 

Chcemy być lepsi !

Jesteśmy do Waszej dyspozycji i czekamy na zgłoszenia, uwagi, propozycje.

Polub nas na Facebooku.