o-nas-elmol

ELMOL - O NAS

Elmol to ośrodek szkolenia kierowców, mieszczący się w Warszawie. Dla większej wygody naszych kursantów posiadamy dwie siedziby. Jedną przy ulicy Wałbrzyskiej 11 lok.182B w CH Land (dzielnica Mokotów, stacja metra Służew). Drugą przy ulicy W.B. Jastrzębowskiego 24 lok. U12 (w dzielnicy Ursynów).

Jesteśmy praktykami z wieloletnim stażem, nauczymy Cię jeździć dobrze i bezpiecznie. Elmol to miejsce gdzie nie tylko przygotujesz się do  egzaminu, ale unikniesz niebezpiecznych sytuacji które mogą skończyć się wypadkiem. Za kierownicą będziesz czuł się pewnie i komfortowo, a jazda samochodem / motocyklem będzie dla Ciebie przyjemnością nawet w trudnych warunkach. Wszystko w przyjaznej i miłej atmosferze.

0
Pojazdów szkoleniowych
0
Instruktorów
0
Przeszkolonych kursantów

Co nas wyróżnia?

NASZE ATUTY

01.

Doskonała opinia

Szkoła jazdy Elmol ma znakomitą opinię wśród kursantów dzięki szczególnym technikom stosowanym podczas kursu teoretycznego oraz praktycznego.

02.

Indywidualne przygotowanie

Plan przygotowania do egzaminu praktycznego tworzymy pod kątem predyspozycji kursanta oraz jego umiejętności w zakresie techniki jazdy.

03.

Przyjazne podejście

Otwarte i przyjazne podejście do kursantów gwarantujące naukę jazdy w sposób bezstresowy i o wiele skuteczniejszy od tradycyjnych metod.

Kursy prawa jazdy w promocyjnych cenach – zadzwoń!

+48 883 997 997